GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Statyett 4126625

nr 412 6625

Statyett

Kina , 600/700-tal, höjd: 40 (skador)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 maj 2006

15/5 07:51:06 1      Vinnande bud